Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат м. Київ та Київська область Тітов Ігор Сергійович є досвідченним адвокатом у кримінальних справах , що підтверджується відповідним свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Адвокат у кримінальних справах

Надаємо юридичні послуги 24 години на добу, 7 днів на тиждень, як на стадії досудового розслідування, так і на стадії судового провадження, як з боку сторони обвинувачення ( адвокат потерпілому ) так і з боку сторони захисту ( адвокат підозрюваному , адвокат обвинуваченому , адвокат підсудному , адвокат засудженому ) . Окрім того, надаємо послугу - адвокат свідку у кримінальному провадженні.

Якщо Ви стали учасником кримінального провадження, рекомендуємо Вам терміново звернутися до професійного приватного адвоката . Чим раніше буде Ваше звернення до адвоката, тим більше шансів отримати бажаний результат.

Для того, щоб визначитися чи потрібен адвокат потерпілому , пропоную для початку звернутися до діючих норм Кримінального процесуального Кодексу України. Адвокат потерпілому

Хто ж такий потерпілий у кримінальній справі ? По перше – потерпілий це повноцінна сторона кримінального провадження з боку обвинувачення, яка має права та обов’язки відповідно до норм процесуального законодавства . Окрім того, потерпілий є учасником кримінального та судового провадження. Потерпілим може бути не тільки фізична особа, але й юридична, якщо їй, внаслідок вчиненого кримінального злочину, завдано майнової шкоди. За загальним правилом, з моменту подання заяви про вчинення злочину до правоохоронних органів, у потерпілого виникають права, які потерпілий може реалізовувати на стадії слідства та судового розгляду відповідного кримінального провадження.

Адвокат під час обшукуТерміновий виїзд адвоката під час обшуку 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Конституцією України кожному гарантується недоторканність житла та інших володінь, тому проведення обшуку у громадянина завжди є стресом для нормальної людини, вже не кажучи про те, що обшук, як правило, відбувається зненацька. Навіть досвідчені юристи, під час проведення обшуку, не можуть швидко зорієнтуватися в ситуації та реалізувати в повному обсязі свої права. Чи потрібен адвокат під час обшуку ? Відповідь однозначно – так.

Адвокат в поліції (міліції) м.Києва

Адвокат м. Київ Тітов Ігор Сергійович надає якісні юридичні послуги в поліції м. Києва та в Київській області. Захистимо інтереси підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого в органах Національної поліції (міліції) м. Києва та в Київській області. Зокрема, надамо юридичну консультацію по кримінальній справі , розробимо тактику захисту свого Клієнта, приймемо участь у проведенні слідчих дій, оскаржимо рішення, бездіяльність слідчого, працівників оперативних підрозділів Національної поліції (міліції) України тощо.

Одним із найголовніших принципів кримінального процесуального законодавства України є Законність. При цьому, прокурор, під час проведення досудового розслідування, здійснює нагляд за законністю, яка полягає в додержані стороною обвинувачення - Конституції України, Кримінального процесуального Кодексу України та вимог інших законодавчих актів. Окрім того, прокурор є процесуальним керівником у кримінальному провадженні, а тому законодавець надав прокуророві широке коло повноважень. Зокрема, прокурор має право починати досудове розслідування, має право без будь-яких обмежень доступу до матеріалів кримінального провадження, має право доручати слідчому проведення слідчих дій, має право скасовувати незаконні та необґрунтовані рішення слідчого, має право погоджувати або відмовляти слідчому у клопотаннях, оскаржувати судові рішення та інш, а слідчий зобов’язаний виконувати письмові вказівки прокурора. Невиконання законних вказівок прокурора слідчим, передбачає притягнення слідчого до юридичної відповідальності.

Адвокат під час затриманняКонституцією України кожному гарантується свобода пересування. Це Конституційне право закріплюється статтею 33 Конституції України. Більш того, Кримінальним Кодексом України, а саме статтею 146 КК України, за незаконне позбавлення волі передбачена кримінальна відповідальність аж до позбавлення волі на строк до трьох років. Крім того, заборона затримання особи без рішення суду знайшло своє відображення у статті 207 Кримінального процесуального Кодексу України, відповідно до якої, ніхто не може бути затриманий без ухвали слідчого судді, суду, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Які ж це випадки та коли затримання особи відповідає діючому законодавству України? Пропонуємо розглянути зазначене питання нижче.

Одним із основних принципів Конституції України - є презумпція невинуватості. Тобто, будь-яка особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України ). Порядок притягнення особи до кримінальної відповідальності визначається Кримінальним процесуальним Кодексом України. Зазначеним нормативним документом визначається широке коло прав підозрюваного та обвинуваченого, але останні, на превеликий жаль, не можуть в повній мірі реалізувати свої права в суді, що приводить до необґрунтованих судових рішень, як на стадії досудового розслідування, так і на стадії судового провадження. Адвокат , відповідно до норм чинного законодавства України, здійснює захист свого Клієнта та надає правову допомогу , у тому числі і в суді , яка полягає перш за все в забезпеченні прав та інтересів Клієнта, у нашому випадку підозрюваного та обвинуваченого, при притягненні їх до кримінальної відповідальності.

Захист свідків у кримінальному процесі

Якщо ви не впевнені в стабільності свого подальшого процесуального статусу, Вам необхідно скористатися послугами професійного захисника.

Перш за все, відповідно до норм чинного законодавства, свідок це фізична особа, яка є учасником кримінального провадження та якій відомі обставини, що підлягають доказуванню у кримінальній справі та яка викликана для давання показань . На практиці ж, сторона обвинувачення, навмисно викликає фігуранта кримінальної справи на допит в якості свідка та зловживаючи своїми повноваженнями, змінює статус свідка на статус підозрюваного або відразу після прибуття особи до органів слідства, або відразу після проведення допиту майбутнього підозрюваного в якості свідка. У будь-якому разі, на нашу думку, зазначені дії сторони обвинувачення є протизаконними та не відповідають нормам чинного Кримінального процесуального Кодексу України. Щодо зміни статусу свідка на статус підозрюваного відразу після прибуття фігуранта кримінальної справи до органів слідства, то стороною обвинувачення виклик підозрюваного, свідка або іншого учасника кримінального провадження відбувається шляхом отримання останнім повістки, яка повинна містити, зокрема процесуальний статус, в якому перебуває викликана особа. Тобто, якщо слідчий, наприклад, викликає фігуранта кримінальної справи в якості свідка, службова особа прямо зазначає про це в повістці та зміна процесуального статусу свідка на статус підозрюваного по факту прибуття до органів досудового слідства прямо порушує, на нашу думку, ч. 8 ст. 135 КПК України, відповідно до якої, особа що викликається до сторони обвинувачення має бути повідомленою не пізніше ніж за три дні до дня, коли вона зобов’язана прибути за викликом.

Кримінальний адвокат

Якщо так вийшло та Ви стали фігурантом кримінальної справи, то за вашою участю, сторона обвинувачення, рано чи пізно буде проводити процесуальні дії, а тому участь адвоката Вам просто необхідна. Перш за все, адвокат по кримінальній справі , до проведення процесуальної дії, надасть Вам юридичну консультацію з наступних питань: з якою метою сторона обвинувачення планує провести ту чи іншу процесуальну дію, які наслідки будуть по факту проведення той чи іншої процесуальної дії, та найголовніше, як поводити себе при проведенні слідчим та/або прокурором запланованої процесуальної дії. Після отримання всебічної юридичної консультації , захисник у кримінальній справі , разом зі своїм Клієнтом, розробіть тактику захисту при проведенні слідчої дії, прийме безпосередню участь в процесуальній дії, гарантуючи своєму Клієнту захист його прав та свобод. Відповідно до норм чинного законодавства України, захисник у кримінальній справі має право безпосередньо приймати участь у проведені таких слідчих дій як допит, пред’явлення особи для впізнання, пред’явлення речей для впізнання, обшук, огляд, слідчий експеримент, освідування особи тощо.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75